بسم الله الرحمن الرحیم
معرفی کتاب انقلاب ساتوشی، انقلاب افزایش انتظارات
کتاب انقلاب ساتوشی، نوشته وندی مک الروی، فمینیست و آنارشیست فردگرای کانادایی است. او به تالیف چندین کتاب و مقاله و گزارش پرداخته و چندین سال در فاکس نیوز مشغول به کار بوده است. خانم مک الروی با سخنرانی‌های و مصاحبه‌های چند، از ویکی‌لیکس و ژولیان آسانژ دفاع کرده است.
کتاب انقلاب ساتوشی، کتابی است دربردارنده توضیحاتی داستان‌گونه از وقایع و پیش زمینه‌های فکری و تکنولوژیکی است که باعث شد بلاک‌چین، بستر یکی از مهم‌ترین اتفاقات عصر حاضر در زمینه اقتصاد و یا حتی دیگر زمینه‌ها شود. این کتاب قرار است از نبرد بین آزادی و قدرت، سیاست و ایدئولوژی، لیبرالیسم و آنارشیسم و اعتماد بین جوامع صحبت کند. بخش های ابتدایی این کتاب با مساله اعتماد، سیاست، ایدئولوژی و پول خصوصی شروع می شود و همه این مسائل حول محور قدرت است. اندیشه‌های ناشی از مکتب اتریش در این کتاب مورد دفاع واقع شده است و نویسنده کوشش کرده تا نمایش دهد که تا ابد نبردی سخت بین آزادی و قدرت برقرار است.
با بحث بر روی این مسائل کتاب به پیشواز نوآوری‌های زمانه می‌رود و عنوان می‌کند که نوآوری‌های زمانه از این نبرد برخواسته است و مردم همیشه می‌کوشند تا ابزاری برای مقابله با سلطه حکومت‌ها ایجاد کنند. نویسنده سعی می‌کند تا در خلال معرفی ایده‌ها و جزئیات پژوهش‌هایی که منجر به ایجاد پول دیجیتال و در نهایت ارزرمزی بیت‌کوین شد، موضوع مورد بحث را تشریح کند.
پس از بحث بر روی نوآوری‌های انجام شده، نویسنده از شخص ثالث مورد اعتماد، تمرکز زدایی و حریم خصوصی صحبت می‌کند، مسائلی که همه از چالش‌ها و توجهات امروزی در همه رشته‌های علوم انسانی هستند.

سونی از توسعه یک کیف پول رمزپایه برای ارزهای مجازی خبر داد

/
یکی از شاخه های واحد تحقیق و توسعه سونی به تازگی از توسعه نوع…

موبایل گیمینگ سامسونگ ؛ غول کره‌ای به دنبال ساخت گوشی مخصوص بازی است

/
گفته می‌شود که سامسونگ به دنبال ساخت یک گوشی مخصوص بازی است،…